Άλλη μια έκρηξη από τον Αχιλλέα Μπέο συνέβη στον αέρα της εκπομπής “Πρωινό” και τα έβαλε ξανά ανοικτά με τον Αλκίνοο Ιωαννίδη.
Τι είπε ο δήμαρχος
Ο δήμαρχος του Βόλου χρησιμοποίησε ξανά τις ίδιες εκφράσεις για τον τραγουδιστή, με τον Γιώργο Λιάγκα και τους συνεργάτες του να προσπαθούν να τον ηρεμήσουν.
«Την άλλη φορά που μου την έφερες… Φώναξε αυτόν τον φλώρο τον Ιωαννίδη να έρθει να βοηθήσει. Εδώ είμαστε 20 ώρες το 24ωρο στο δρόμο. Αυτόν τον φλώρο φώναξέ τον να βοηθήσει. Το “φλώρος” δεν είναι βρισιά. Άσε τώρα, που πήγε να κάνει αρπαχτή και θα μας κρίνει αυτός;», είπε έξαλλος ο Αχιλλέας Μπέος.
«Σε αδικεί αυτό, μην το κάνεις», του έλεγε ο Γιώργος Λιάγκας.
LifestyleΞεκίνησε η κακοκαιρία: «Άνοιξαν» οι ουρανοί σε αυτές τις περιοχέςLifestyleΜε τρεμάμενη φωνή η Ματίνα Παγώνη: Αν είχε κάνει αυτό η Ντέμη Γεωργίου θα είχε σωθεί
Περισσότερες Ειδήσεις σήμερα
Λαζαρίδης σε Έλληνες για την ακρίβεια: «Αγοράστε μια φέτα, όχι ολόκληρο καρπούζι» – Χαμός στα social
Έκτακτο Αθήνα: Intercity με εκατοντάδες επιβάτες, προσέκρουσε σε βράχια