Ο Γιάννης Φλωρινιώτης, άφησε την τελευταία του πνοή στο νοσοκομείο «Σωτηρία» όπου νοσηλευόταν με πνευμονικό οίδημα. Τον τελευταίο καιρό ταλαιπωρήθηκε αρκετά με την υγεία του και δεν κατάφερε να βγει νικητής.
Ο ίδιος, είχε πάντα το δικό του μοναδικό στιλ και κατάφερε να κερδίσει την αγάπη του κοινού.
Η τελευταία του εμφάνιση
Τα τελευταία χρόνια οι δημόσιες εμφανίσεις του είχαν αρχίσει να λιγοστεύουν ενώ η τελευταία του δημόσια εμφάνιση ήταν πριν από λίγους μήνες και συγκεκριμένα τον Δεκέμβρη του 2022, στο νυχτερινό κέντρο NOX στο οποίο εμφανίζονταν ο Αντώνης Ρέμος με την Καίτη Γαρμπή.
Ο Γιάννης Φλωρινιώτης πόζαρε τότε στον φακό μαζί με την κόρη του, Αννούλα Φλωρινιώτη ενώ μάλιστα είχε ανέβει και στην πίστα να τραγουδήσει.
LifestyleΜε τρεμάμενη φωνή η Ματίνα Παγώνη: Αν είχε κάνει αυτό η Ντέμη Γεωργίου θα είχε σωθείLifestyleΞεκίνησε η κακοκαιρία: «Άνοιξαν» οι ουρανοί σε αυτές τις περιοχές
Δείτε φωτογραφίες
Περισσότερες Ειδήσεις σήμερα
Τώρα είναι στην αγκαλιά της Παναγίας: Νεκρή 11χρονη – Έπεσε από μπαλκόνι ξενοδοχείου στις διακοπές
Κλαίει η Παναγία: «Έσβησε» 27χρονη παίκτρια ριάλιτι – Εκεί αφήνει την περιουσία της
Έσκασε “Βομβά”: Αυτή είναι η πασίγνωστη Ελληνίδα που έκλεψε την καρδιά του Πρίγκιπα Νικολάου