Η Eurovision είναι ένας θεσμός που έχει καθιερωθεί εδώ και δεκάδες χρόνια. Μια από τις εξέχουσες και πολυσυζητημένες συμμετοχές της Ελλάδας ήταν αυτή της Σοφίας Βόσσου με τον Ανδρέα Μικρούτσικο. Έτσι, ο Νίκος Κοκλώνης στο live του J2US επανένωσε αυτούς τους δύο στη σκηνή και προσέφερε ένα μοναδικό θέαμα.
Μικρούτσικος – Βόσσου: Επανένωση
Αυτό που κανείς δεν περίμενε όμως ήταν να δει on stage τον Ανδρέα Μικρούτσικο και την Σοφία Βόσσου να δίνουν πραγματικό ρεσιτάλ ερμηνείας, ερμηνεύοντας την «Άνοιξη», το τραγούδι με το οποίο μας είχαν εκπροσωπήσει στον διαγωνισμό της Eurovision το 1991!
Όπως ήταν φυσικό, όλοι οι τηλεθεατές – μαζί και εμείς – συγκινήθηκαν και έγραψαν τα καλύτερα σχόλια στο Twitter!
Όσα γράφτηκαν στο twitter
LifestyleΝεκρή μπαμ και κάτω Ελληνίδα ηθοποιός – Ράκος ο Μπιμπίλας στην ανακοίνωσή τουLifestyleΚαλλονή κουμπάρα σέρνει πρώτη τον χορό σε γλέντι γάμου και το βίντεο κάνει πάταγο
Περισσότερες Ειδήσεις σήμερα
Τέλος εποχής για το J2US – Αυτό είναι το νέο show που θα παρουσιάσει ο Κοκλώνης